ЗДО № 4, Дубно
Рівненська область, Дубенський район

ВОЛОНТЕРСТВО

З 24 лютого 2022р. життя всіх українців змінилося. Всі працівники нашого дошкільного закладу  об’єдналися для спільної мети – ПЕРЕМОГИ. Кожен на своєму місці робить все можливе для цього.

Колектив  нашого закладу проявив ініціативу і долучився до волонтерського руху. Волонтерство не має кордонів чи обмежень, адже це бажання людини.

З початку повномасштабного вторгнення працівники нашого дошкільного закладу брали активну участь у приготуванні їжі для військових: пекли пиріжки, ліпли вареники, робили салати. Приймали участь у сортуванні та видачі  продуктів та одягу для внутрішньо переміщених осіб. Плели маскувальні сітки та кікімори для наших захисників. Пекли пасочки для воїнів.

В травні 2022р. за ініціативи Центру професійного-розвитку Дубенської міської ради педагоги нашого закладу проволили цікаві, активні, веселі, пізнавальні зустрічі з дітками з  внутрішньо переміщених сімей. Вихователі ЗДО №4 підбирали для дітей багато цікавого матеріалу, організували роботу так, щоб діти повчились і погрались, розважились і активно відпочили, проявили творчі здібності і просто посміхнулись. Педагоги щиро  дарували частинку Любові і Добра, щоб воно проросло в майбутньому в серцях дітей, які бачили війну…

19 травня 2022р. (День вишиванки) колектив ЗДО№4 брав участь у благодійній ярмарці доброти та вдячності на підтримку військових.

Протягом всього періоду педагоги долучалися до волонтерської діяльності та берали участь спільно з батьками і дітьми в благодійних акціях «Малюнок для воїна ЗСУ»,  «Виготовимо оберіг для воїна ЗСУ», «Шкарпетки для перемоги»

21 листопада 2022р. працівники закладу взяли участь у «Благодійній ярмарці» з метою збору коштів на дрон для 54-го окремого стрілецького батальйону

6 грудня 2022р. в наш заклад завітав воїн ЗСУ.

Всі працівники та батьки нашого закладу постійно долучаються до збору коштів для воїнів ЗСУ, беруть активну участь у благодійних акціях. Наша сила в єдності. Разом до ПЕРЕМОГИ.

 

 

 

Логін: *

Пароль: *